Kariéra

CHCETE BÝT JEDNÍM Z NÁS?

Společnost B & K vision dlouhodobě působí na českém trhu i v zahraničí, je exkluzivním partnerem prestižní mezinárodní společnosti RENOMIA, spolupracuje s předními českými společnostmi z oblasti financí, pojištění a investic.

Proč se stát privátním poradcem

Poskytujeme komplexní portfolio služeb v oblasti privátního a firemního poradenství se specializací na investice, pojištění, financování nemovitostí, realitní služby a development. Máme unikátní koncept řešení zaměřený na profesionální sportovce, sportovní týmy a sportovní areály.

Nový člen týmu si bude moci vybrat, na kterou oblast se bude zaměřovat, ať už na základě svých předchozích zkušeností, tak na základě svých vlastních preferencí.

Silná <br>partnerství

Silná
partnerství

UNIKÁTNÍ BUSINESS MODEL

SDÍLENÍ BUSINESSU NAPŘÍČ FIRMOU

RODINNÁ ATMOSFÉRA

100% BUSINESSU NA DOPORUČENÍ

NADSTANDARDNÍ PROVIZE

Záleží nám na kvalitě.
Chceme dělat business tak,
abychom se všem mohli podívat zpříma do očí.

unikatni-model

Unikátní business model

S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy. Záleží nám na kvalitě služeb, které našim klientům poskytujeme. Celý náš business model je založený na kvalitě služeb a vztahů, ne na kvantitě a objemu uzavřených obchodů. 80% našeho businessu pochází z doporučení a rozvoje dlouhodobých vztahů s klienty. Našim klientům nepomáháme pouze při řešení jejich financí a zajištění, ale i v běžných životních situacích.

rodinna-atmosfera-v2

Naši firmu budujeme společně, jako tým. Zakládáme si na rodinné a přátelské atmosféře. Nevybíráme pouze nového člena týmu, hledáme konkrétní lidi, kteří budou sdílet naše hodnoty a společně s námi budovat firmu. Věříme, že skvělý tým vytváří skvělé výsledky, a proto hledáme jednotlivce, kteří s námi budou sdílet vášeň, odhodlání a vizi pro společné úspěchy. Pokud se cítíte být součástí naší rodiny a přispět ke společné cestě, rádi vás přivítáme mezi námi.

sdileni-napric-firmou

SDÍLENÍ, 70% PŘÍJMŮ

Unikátní není jen náš business model, ale i způsob spolupráce v rámci celé firmy, na které stavíme celý náš úspěch. Netlačíme nikoho do nekonečných akvizičních cold calls. Klíčové je pro nás sdílení obchodů. Každá nová příležitost je řešena týmově, každý případ řeší specialisté na danou oblast. Sdílené obchody představují 70% příjmu našich Privátních poradců, zbylých 30% tvoří vlastní obchody. Díky tomuto jedinečnému modelu můžete začít vydělávat prakticky od prvního dne.

NÁPLŇ PRÁCE

Poskytování služeb jednotlivcům a firemní klientele, dle preferencí poradce
Zaměření na jednu z následujících oblastí (dle vlastního výběru): pojištění, hypotéky, investice, finanční zajištění, realitní služby, specializované pojištění sportovců a sportovních týmů
Poskytování komplexního servisu a poradenství klientům
Obchodní schůzky s klienty
Modelace řešení pro klienty – ve spolupráci se specialisty na jednotlivé oblasti, koordinace týmu a kompletace výsledného řešení pro klienta
Samostatné zpracování nabídek klientům
Prezentace řešení klientům
Správa kmene (portfolia) klientů a jeho rozšiřování, networking
Spolupráce napříč firmou – sdílení obchodů
Průzkumy trhu
Reporting Oblastnímu řediteli
napln-prace-image
pozadujeme-image

požadujeme

Min. SŠ vzdělání s maturitou
Min. 1 rok zkušeností v případě SŠ i VŠ na pozici klientského poradce nebo privátního poradce v bankovnictví, pojišťovně nebo jiné finanční instituci/ finančních službách, finančního nebo privátního investičního poradce nebo na obdobné pozici, případně pozici realitního makléře.
Zákonné zkoušky pro výkon pozice dle ČNB (jedna z kategorií I – IX) – nemusí být platné, lze obnovit
Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Čistý trestní rejstřík podmínkou
Zájem o obor
Výborné obchodní dovednosti
Vysokou orientaci na klienta a poskytování klientského servisu
Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
Schopnost dotahovat věci do konce
Důslednost

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci v přátelském rodinném prostředí
Kanceláře v Praze, Brně a Benešově
Nadstandardní provize – od bank a pojišťoven, i podíl z jednotlivých obchodů
Unikátní model sdílení (70% příjmů ze sdílených obchodů, 30% z vlastních)
Zázemí firmy – administrativní podpora, operations management, IT podpora
Vybavení kanceláře, kancelářské potřeby, velkokapacitní tiskárna
Veškerý SW potřebný pro práci a sdílení, včetně vlastního SW pro sdílení, zdarma
Rozsáhlé možnosti rozvoje vlastních iniciativ, přinášení řešení pro rozvoj firmy
Možnost zvolit si a specializovat se na oblast, která je Vám blízká
Možnost dále prohloubit svou kvalifikaci a zkušenosti
Firemní školení v oblasti profesního a osobního rozvoje, pravidelné firemní teambuildingy
Časovou flexibilitu, možnost individuálního plánování práce
nabizime-image

S KÝM SPOLUPRACUJEME?

Naši partneři

renomia-znacka-b-cmyk
logo_renomia_network
bt-logo-dark
Allianz-png
logo-cpp
csob_logo-png
direct-logo__full
logo-ge-cp
hasicska-logo
logo-kb-pojistovna-new
kooperativa-logo
maxima-logo_actual
pillow-pojistovna-a-s-pillow-logo-black
vzp-logo
slavia-logo
sv-logo
uniqa-logo
colonnade-logo
das-logo-v1
DM-logo-color
codya-logo-v1