Skip to content

Služby

NABÍZÍME PERSONALIZOVANÉ ŘEŠENÍ NA MÍRU

Poskytujeme komplexní portfolio služeb v oblasti privátního a firemního poradenství se specializací na investice, pojištění, financování nemovitostí, realitní služby a development. Máme unikátní koncept řešení zaměřený na profesionální sportovce, sportovní týmy a sportovní areály.

sidlo-brno-1983
financovani-v5

Financování

Nabízíme širokou škálu financování, včetně běžných účtů, spořících účtů a hypoték. Poskytujeme klientům komplexní finanční řešení pro efektivní správu svých prostředků. Vaše spokojenost s finančním zajištěním je naší prioritou.

pojisteni-v4

Pojištění

Naše nabídka pojištění zahrnuje různorodá pojistná krytí, jako jsou povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti. Poskytujeme kompletní pojistné zabezpečení pro ochránění majetku, odpovědnosti a finanční budoucnosti našich klientů.

financovani-v4

Spoření

Naše spořicí možnosti zahrnují pravidelné a jednorázové investice, podílové fondy, veřejně obchodované fondy, korporátní dluhopisy a specializované produkty jako stavební spoření a doplňkové penzijní spoření.

firmy-v5

Firmy

Pro firmy poskytujeme průmyslové pojištění, krytí podnikatelských rizik, odpovědnost podnikatele, pojištění flotil, právní ochranu, bytové domy, pojištění přerušení provozu a odpovědnost členů orgánu společnosti. Nabízíme také úvěry pro právnické osoby, svazy vlastníků jednotek a bytová družstva.

development-v2

Development

Naše kompletní služba Development začíná analýzou vašich potřeb a finančních možností pro nový domov. Následuje profesionální konzultace, výběr vhodného pozemku s právním zajištěním a postupné řešení od projektu po kolaudaci. Pomáháme i s hledáním či prodejem nemovitosti, zajišťujeme optimální financování a rychlý prodej s právním servisem.

profi-sport-b2

Profi sport

V oblasti profesionálního sportu poskytujeme komplexní finanční správu, investiční strategie, diverzifikaci portfolia a minimalizaci závazků. Nabízíme také životní a nemocenské pojištění, zajištění nadstandardní zdravotní péče a finanční přípravu na konec kariéry.

S KÝM SPOLUPRACUJEME?

Naši partneři

renomia-znacka-b-cmyk
logo_renomia_network
bt-logo-dark
Allianz-png
logo-cpp
csob_logo-png
direct-logo__full
logo-ge-cp
hasicska-logo
logo-kb-pojistovna-new
kooperativa-logo
maxima-logo_actual
pillow-pojistovna-a-s-pillow-logo-black
vzp-logo
slavia-logo
sv-logo
uniqa-logo
colonnade-logo
das-logo-v1
DM-logo-color
codya-logo-v1
attlogocierne-logo
conseq-logo
J&T_logo
Centropol-logo-v1
snapcore-logo
TaMeri_logo_horizontal
logo_moneta_leasing
Logo_Cofidis
ceska-sporka-logo
hypotecni-banka-logo-v1
komercni-banka-logo-b1
moneta-logo-vv1
Raiffeisen_Bank-logo
csob-pojistovna
UniCredit-logo
csnf-logo
rsbc-logo
silver-logo

KVALITA

TOP řešení

RYCHLOST

okamžitá reakce

ODBORNOST

tým specialistů

KOMPLEXNOST

řešíme od A do Z

PŘÍSTUP

individuální

JISTOTA

kariéra v pohodě

Služby

Sídlo

Brno – Příkop 843, 602 00

Pobočky

Praha – U Hellady 697/4, 140 00

Benešov – Nádražní 414, 25601